Publiczne Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego

97 - 545 Gomunice, ul. Słowackiego 12, e-mail: gimnazjum-gomunice@wp.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Strona startowaLinkiKontaktGaleriaKronikaFilmyAktualnościSKEUKS KADETKlub EKGPogadajmyKoło fotograficzneDziennik internetowyEkopracowniaGazetka anglojęzycznaWypłyń na głębięCzas na zdrowie
Uwaga uczniowie !!!
   W roku 2017, w piątek, 13 stycznia kontynuowany będzie projekt "Smaczne, dietetyczne KANAPKI". Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnym nr 2 szkolnej gazetki GIMZETA. W piątek, 13 stycznia odbędzie się wyjazd klas III na lodowisko do Kleszczowa. Weekend 07-08 stycznia to emocje siatkarskie związane z XI Noworocznym Turniejem w Piłkę Siatkową. 10 lutego 2017r odbędzie się BAL GIMNAZJALNY kl. III.  Podczas ferii zimowych uczniowie wraz z opiekunami wyjeżdżają do kina do Piotrkowa Trybunalskiego oraz na mecz piłki siatkowej do Bełchatowa.

Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2009/2010 PUBLICZNE GIMNAZJUM W GOMUNICACH

Email Drukuj PDF

Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2009/2010

PUBLICZNE GIMNAZJUM W GOMUNICACH

 
Zmieniony ( Poniedziałek, 15. Czerwiec 2009 10:42 ) Więcej…
 

Rozstrzygnięcie międzygimnazjalnego konkursu języka niemieckiego

Email Drukuj PDF

Dnia 21 marca 2011 roku Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: Beata Bugajska, Jolanta Dudek, Andrzej Drygała dokonała rozstrzygnięcia międzygimnazjalnego multimedialnego konkursu z j.niemieckiego: „Die schönsten Momente meiner Kindheit”.

Wyniki z przeprowadzonego konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: Patrycja Zbroja                PG im. Jana Pawła II w Kamieńsku

II miejsce: Kinga Sukiennik            PG im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach

                  Tomasz Góralczyk         PG im. Jana Pawła II w Kamieńsku

III miejsce: Paulina Białas, Anna Woźniakowska            ZSG nr 3 w Radomsku

Wyróżnienia:             

Karolina Kulka                       PG im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach

Martyna Kurek                       PG im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach

Katarzyna Biała, Katarzyna Cudak   PG im. Jana Pawła II w Dobryszycach

 

Organizatorzy dziękują opiekunom i młodzieży z PG nr 4 w Radomsku, ZSG nr 3 w Radomsku, PG w Kamieńsku, PG w Dobryszycach za udział w konkursie i gratulują zwycięzcom.

                       

                                                                                              Beata Bugajska
Zmieniony ( Czwartek, 24. Marzec 2011 14:02 )
 

Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych

Email Drukuj PDF

INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS III

NABÓR ELEKTRONICZNY

DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

na rok szkolny 2015/2016

Instrukcja obsługi programu:

1.       W sekretariacie  otrzymasz login i hasło do systemu. Zaloguj się na stronie

lodzkie.edu.com.pl/Kandydat

Sprawdź, czy Twoje dane osobowe są poprawne. Uzupełnij pozostałe dane rekrutacyjne. Możesz również zmienić hasło, ale jeżeli to zrobisz – nie będzie ono możliwe do odzyskania w przypadku jego utraty.

Termin: od 1 kwietnia 2015r.

2.       Przejrzyj ofertę szkół. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować. Kandydaci wykazują w deklaracji wyboru  dowolna liczbę oddziałów w ramach trzech wybranych przez siebie szkół, ustalając kolejność w formie listy preferencji, przy czym wybrane oddziały z tej samej szkoły nie muszą występować na liście obok siebie. Oddział to inaczej klasa, np. w Liceum Ogólnokształcącym klasa o rozszerzeniu matematyczno – fizycznym, w Zasadniczej Szkole Zawodowej – klasa kształcąca w zawodzie hydraulik. Lista preferencji obejmuje wszystkie oddziały wskazane przez kandydata, do których chciałby on zostać przyjęty, poczynając od oddziału, do którego kandydat chciałby być przyjęty w pierwszej kolejności. Bardzo ważne, aby twój wybór szkoły i kolejność oddziałów były przemyślane, system bowiem traktuje wybór szkoły i oddziały z miejsca pierwszego jako priorytet (czytaj szkołę pierwszego wyboru). Program działa w taki sposób, że przydziela Cię do możliwie najwyższego priorytetu na liście, którą ustalasz we własnym elektronicznym podaniu. Po ustaleniu listy preferencji należy wydrukować podanie (wraz załącznikami dotyczącymi spełniania dodatkowych kryteriów, jeśli uczeń je spełnia), dać je do podpisu rodzicom (prawnym opiekunom), następnie złożyć je w sekretariacie gimnazjum. Przy każdorazowej zmianie listy preferencji należy ponownie  wydrukować podanie , dać do podpisu rodzicom i złożyć w sekretariacie.

Termin: 01 – 30 kwietnia 2015r., do godz. 13.00

3.       Kandydaci mają możliwość dokonania ostatecznych zmian w wyborze szkół i deklarowanej kolejności oddziałów na liście preferencji. W celu dokonania zmiany listy preferencji należy zgłosić się do administratora systemu elektronicznego w celu pobrania pisemnego podania o wycofanie weryfikacji wcześniej zatwierdzonego podania. Po zmianie preferencji należy ponownie wydrukować podanie, dać do podpisu rodzicom (prawnym opiekunom) a następnie złożyć w macierzystym gimnazjum.

Termin: 22 – 23 czerwiec 2015r., do godz. 15.00

4.       Po otrzymaniu świadectwa ze szkoły ponownie zaloguj się do systemu i zweryfikuj poprawność danych (oceny, wyniki egzaminu gimnazjalnego) wprowadzonych przez twoje macierzyste gimnazjum. WAŻNE !!!

5.       3 lipca 2015r., o godz. 13.00 – publikacja wstępnych list zakwalifikowanych do danych oddziałów

6.       Aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w szkole, do której zostałeś zakwalifikowany, dostarcz do tej szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu, oraz pozostałe dokumenty wymagane przez szkołę ponadgimnazjalną.

Termin od 7 lipca 2015r. od godz. 1300 do 7 lipca 2015r. do godz. 1200

7.       System elektronicznego naboru do szkół ponadgimnazjalnych obowiązuje w całym województwie łódzkim. Jeżeli wybierasz szkołę, w której nie ma elektronicznego naboru musisz złożyć dokumenty w tradycyjny sposób w formie pisemnej. Macierzyste gimnazjum jest zobowiązane wydać kopię świadectwa i zaświadczenia, w liczbie nie większej niż 3 tylko na pisemny wniosek ucznia bądź jego rodziców/opiekunów prawnych.

  1. Pojęcia:
    • lista preferencji kandydata jest to lista wszystkich oddziałów, do których chce on kandydować, uszeregowanych od oddziału, na którym zależy mu najbardziej, do oddziału, na którym zależy mu najmniej. szeregowanie oddziałów przez kandydata wedle kryterium istotności dla siebie zapobiega zjawisku blokowania miejsc - kandydat, któremu wyniki pozwalałyby zostać przyjętym do kilku oddziałów, zostanie umieszczony w tym z nich, który znajduje się najwyżej na jego liście preferencji. Kolejność układania rozdziałów w listę preferencji przez kandydata jest dowolna - obok siebie na liście mogą znaleźć się oddziały z różnych szkół lub z jednej szkoły, oddziały z różnych szkół mogą się w dowolny sposób przeplatać - nie ma tu żadnych ograniczeń.
    • szkoła pierwszego wyboru dla kandydata jest to szkoła otwierająca oddział, który znajduje się na pierwszym miejscu listy preferencji, czyli ten, na którym kandydatowi najbardziej zależy.

Pozostałe informacje na temat naboru do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016 znajdziesz w Zarządzeniu nr 74/2014 Łódzkiego Kuratora Oświaty z dnia 21 października 2014r.  (http://www.kuratorium.lodz.pl/data/other/nabor_2015.pdf)

 Administrator systemu naboru elektronicznego

Publicznego Gimnazjum w Gomunicach

Anna Łuczak

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

                                                                                                                                                                                                                                                                gg 1194904

Zmieniony ( Wtorek, 31. Marzec 2015 16:08 )
 

Uczniowie ze 100% frekwencją

Email Drukuj PDF

Absolwenci Publicznego Gimnazjum w Gomunicach, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki szkolnej przez trzy kolejne lata nauki w gimnazjum.

     

100% FREKWENCJA

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Patryk Krukowicz – klasa IIIa

 

Karolina Kulka – klasa IIIc

  

Rok szkolny 2011/2012

 

Dominik Bilecki - klasa IIIB

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Paulina Wojtynek – klasa IIIC

 

Przemysław Dawid – klasa IIIC

 

Dominik Grzejszczak - klasa IIIC

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Brak absolwentów ze 100% frekwencją

  

Rok szkolny 2014/2015

 

Angelika Rozpędek

 

Kamil Adamus

Zmieniony ( Sobota, 27. Czerwiec 2015 10:27 )
 

Informacje

Email Drukuj PDF
Uwaga uczniowie !!!
   W roku 2017, w piątek, 13 stycznia kontynuowany będzie projekt "Smaczne, dietetyczne KANAPKI". Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnym nr 2 szkolnej gazetki GIMZETA. W piątek, 13 stycznia odbędzie się wyjazd klas III na lodowisko do Kleszczowa. Weekend 07-08 stycznia to emocje siatkarskie związane z XI Noworocznym Turniejem w Piłkę Siatkową. 10 lutego 2017r odbędzie się BAL GIMNAZJALNY kl. III.  Podczas ferii zimowych uczniowie wraz z opiekunami wyjeżdżają do kina do Piotrkowa Trybunalskiego oraz na mecz piłki siatkowej do Bełchatowa.
Zmieniony ( Piątek, 13. Styczeń 2017 22:46 )
 
Strona 1 z 332


Dzisiaj jest: Sobota
21 Stycznia 2017
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

Do końca roku zostało 345 dni.
Zodiak: Wodnik

Nordic Walking

Bezpieczne wakacje

Nasze projekty

bezprzemocy2011-2012.jpg

zdjęcia losowe

P1190086.JPG

Noworoczne Turnieje w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora PG Gomunice

Wyjazdy na mecze

mecz1.jpg

Jesteśmy aktywni

rowerowa46.JPG

Wycieczki rowerowe

Integracja środowiska

DSCN8383.JPG

Festyny Rodzinne

Zielone szkoły

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj11703
mod_vvisit_counterWczoraj13274
mod_vvisit_counterOstatni tydzień73301
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień63960
mod_vvisit_counterTen miesiąc232557
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc356589
mod_vvisit_counterWszyscy5906926

Aktualnie: gości 114, 
botów 16 połączonych
Your IP: 54.161.200.170
 , 
Today: Sty 21, 2017

oszczedzanie.jpg
skanuj0004.jpg
skanuj0003.jpg